myszka - komentarze


Hejka!



Yo wszystkim!!! Dzisiaj w budzie było nudno. Znów ta p..a p. M...j
darła pysk, że nie chodzimy(ja i dziewczyny) na treningi!!! Mam jej serdecznie dosyć!!!
Do teg jeszcze, cała nasza klasa musiała przez 10 min. biegać sprintem wokoło sali, a wieżcie mi, że ona jest duża(nawet bardzo)!
No, ale jakoś to przeżyłam
Nie mogę się doczekać wyników testów kompetencji(mam nadziję że będzie dobrze)!! SZUSTOKLASIŚCI, jeśli chcecie znać odpowiedzi na ten test, kupcie "GAZETĘ WYBORCZĄ"!!! Pozdro dla: ziomali z ręcznej(jutro mamy trening)tzn. Frycka, Pawlaka, Maniola, Krzyrzaka, dla dziewczyn: Harnasiowej i jej WSPANIAŁEGO BRACHOLA MACIUSIA!!!, Dydolfika, Kaczusi, Sylci, Domino, Anity( Anita, ach Anita...), Bogny, Zysia, Julci N., Agatki M. itd. KOFFAM WAS, PA!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.01.2005 :: 17:34 :: bcj60.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula2

jestem
07.01.2005 :: 21:58 :: bak134.neoplus.adsl.tpnet.pl

agusiaa92

Siemka to ja.Gusia.Juz byłas na moim blogu.Ale zajrzyj jeszcze raz na nowego.www.agusiaa92.talk.pl

Pozdro
06.01.2005 :: 20:15 :: bcj26.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula2

Madzia wiesz o co chcę spytać!! Będziesz moją ....?
06.01.2005 :: 18:37 :: azx108.neoplus.adsl.tpnet.pl

alaaa91

zapraszam serdecznie na mojego bloga www.alaaa91.talk.pl wejdz a nie pożałujesz:):):):):):):):):):):):):):):):):)

są nowości
05.01.2005 :: 20:18 :: ale222.internetdsl.tpnet.pl

madzia140

cześć! W jakim konkursie chciałabyś wziąść udzial? Wejdz i zaglosuj na konkurs na moim blogu www.madzia140.talk.pl a przy okazji możesz się zglosić! Twoj blog jest bardzo fajny, a przecież zawsze są szanse na wygraną! fajnie nawet mamy taką samą muze na blogu
Talk.pl :: Wróć